Osoby zakwalifikowane do odbycia aplikacji legislacyjnej edycja 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Instytucja

1

Ordyniak Michał

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

2

Głuszczyk Paweł

Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych

3

Kowalik Weronika

Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych

4

Gaweł Karolina

Główny Urząd Miar

5

Chojnowski Adam

Instytut Pamięci Narodowej

6

Rusiniak Agata

Instytut Pamięci Narodowej

7

Mazurkiewicz Tomasz

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

8

Pastorczyk Katarzyna

Kancelaria Prezydenta RP

9

Kazalska Olga

Kancelaria Prezydenta RP

10

Szrot Emilia

Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

11

Balcerzak Piotr

Komenda Główna Policji

12

Matysiak Przemysław

Komenda Główna Straży Granicznej

13

Wawrzyniak Monika

Krajowa Administracja Skarbowa

14

Piekart Andrzej

Ministerstwo Cyfryzacji

15

Wójcik Małgorzata

Ministerstwo Cyfryzacji

16

Solek Daria

Ministerstwo Finansów

17

Tarasiuk Alicja

Ministerstwo Finansów

18

Kędzierski Andrzej

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

19

Kowalik Ewa

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

20

Rosińska Mirosława

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

21

Wasilewska Joanna

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

22

Lutostański Damian

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

23

Rosadzińska Marzena

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

24

Kielak Łukasz

Ministerstwo Obrony Narodowej

25

Świątek-Kolera Anna

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

26

Zradzińska Anna

Ministerstwo Rozwoju

27

Pachoł Paweł

Ministerstwo Sportu i Turystyki

28

Witkowski Paweł

Ministerstwo Sportu i Turystyki

29

Kanicka Katarzyna

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

30

Mielcuch Anna

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

31

Skupiewska-Morawska Joanna

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

32

Oklej Agata

Ministerstwo Sprawiedliwości

33

Serocki Marcin

Ministerstwo Sprawiedliwości

34

Ulak Tomasz

Ministerstwo Sprawiedliwości

35

Piątek Magdalena

Ministerstwo Środowiska

36

Skomorowska Monika

Ministerstwo Zdrowia

37

Skrzat Tomasz

Podkarpacki Urząd Wojewódzki

38

Kania Joanna

Prokuratoria Generalna RP

39

Kordalewski Łukasz

Rządowe Centrum Legislacji

40

Maślińska Milena

Rządowe Centrum Legislacji

41

Kucharczyk Kamila

Rządowe Centrum Legislacji

42

Makowski Marcin

Rządowe Centrum Legislacji

43

Szyszka Przemysław

Rządowe Centrum Legislacji

44

Chlewicki Jarosław

Starostwo Powiatowe w Kozienicach

45

Bęben Marcin

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

46

Bukowski Michał

Urząd Dozoru Technicznego

47

Soboczyńska Ewa

Urząd Gminy Rybno

48

Szychowski Piotr

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

49

Wolanin Renata

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

50

Niewirowski Dominik

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

51

Wawrzeczko Wojciech

Wyższy Urząd Górniczy